Dlaczego znajomość angielskiego jest koniecznością?

Dlaczego znajomość angielskiego jest koniecznością?

Język angielski w znacznym stopniu ułatwia komunikację zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Planując karierę w dużych, uznanych na rynku firmach, z pewnością należy legitymować się potwierdzoną znajomością tego języka obcego. Jest to istotne zarówno ze względu na codzienny kontakt ze współpracownikami, jak i Klientami, których dana organizacja obsługuje.

Obecnie, wielu pracodawców zauważa potrzebę szkoleń pracowniczych ukierunkowanych na angielski biznesowy. Kraków to tylko jedno z miast, w którym ten trend staje się coraz bardziej zauważalny.

Czy kurs angielskiego biznesowego to dobra opcja?

Bez względu na to w jakiej branży działa dana organizacja, kursy językowe dla pracowników zawsze okazują się dobrą inwestycją. Odpowiednio dopasowane oraz przeprowadzone szkolenie przyczynia się do realnego wzrostu kompetencji językowych wśród pracowników, co przekłada się na ich większą pewność siebie w kontaktach z Klientami oraz swobodę w zakresie budowania relacji biznesowych.

Warto dodać, że angielski biznesowy sprawdza się nie tylko w zakresie negocjacji, prezentacji czy zawierania transakcji, ale jest także ważnym elementem nieformalnych rozmów pozwalających na budowanie trwałych więzi z klientami, czy dostawcami. Szkolenia językowe dla pracowników to inwestycja o dużej stopie zwrotu. Dzięki nim organizacja może zadbać o swój wizerunek przyciągając nowych, zdolnych specjalistów, a z drugiej strony może zatrzymać w swoich szeregach sprawdzonych pracowników, którzy mają świadomość, że ich rozwój nie jest dla pracodawcy obojętny.

Uwolnij potencjał swoich pracowników!

Rozwój kompetencji pracowników warunkuje w dużej mierze rozwój całej organizacji. Osoby posiadające zdolność swobodnego komunikowania się w języku angielskim zyskują szersze perspektywy i są lepiej przygotowane do objęcia wyższych stanowisk w organizacji, czy do przejścia na równoległe stanowisko. Jeśli kierujesz firmą, cenisz swój zespół i chcesz uniknąć rotacji pracowników, z pewnością warto abyś rozważył angielski biznesowy. Kraków daje wiele możliwości nauki, a sprawdzone szkoły językowe są na wyciągnięcie ręki.

Skutecznością w zakresie przekazywania wiedzy może pochwalić się Szkoła Językowa Advantis, która ma na koncie wiele pomyślnie zrealizowanych kursów. Szkolenia przeprowadzają zarówno polscy lektorzy, jak i native speakerzy. Szkoła językowa Advantis funkcjonuje na rynku już od 2001 roku. Jest doświadczonym partnerem, który może pomóc Twojej firmie zorganizować skuteczny kurs językowy.

Program szkoleń jest zawsze dopasowany i realizowany zgodnie ze stopniem zaawansowania uczestników. Dostępność zajęć grupowych oraz indywidualnych pozwala na podnoszenie kompetencji wszystkich osób zatrudnionych w organizacji. Wykorzystywane pomoce dydaktyczne nie ograniczają się wyłącznie do standardowych podręczników, lecz obejmują również liczne ciekawe źródła. Pamiętaj, angielski biznesowy to bardzo opłacalna inwestycja! Kraków to miejsce, w którym podnoszenie umiejętności językowych może być wyjątkowo proste i komfortowe.

Czyste biuro, dzięki sprzątaniu biur – Wrocław!
Na czym polega leasing pracowników? 
Jak dobór stylu zarządzania wpływa na kulturę organizacyjną i rozwój firmy?